.
Категорії

Поліроль автомобільна "Ваніль" 5 літрів (Артикул: HLPX50VANILA)

Поліроль автомобільна "Ваніль" 5 літрів
Наявність: На складі
866.00 грн

Опис

Автомобільна поліроль в економічній упаковці 5 літрів з запахом "Ванілі" від українського виробника - Helpix™.
Засіб очистки та захисту панелі приладів, а також всіх деталей із пластика, дерева, гуми і вінілу всередині і зовні авто. З ароматом Ванілі!
Автомобільна поліроль в економічній упаковці 5 літрів з запахом Засіб очищує і захищає панель приладів, а також всі деталі з пластика, дерева, гуми і вінілу всередині і зовні авто, з приємним ароматом Ванілі, який виступає в ролі ароматизатора салону на довгий час, знешкоджуючи запах тютюну, пилу і др. Не викликає алергічних реакцій, не впливає на самопочуття водія та пасажирів при тривалих поїздках.
Купуючи нашу поліроль Ви економите на ароматизаторах!
Завдяки спеціально розробленій формулі відновлює колір, не залишає розводів, глибоко проникає в структуру пластика, перешкоджає розтріскуванню, старінню та вигорянню пластика під дією сонячних променів.
Внаслідок додавання воску і антистатику поліроль отримала антистатичний ефект тривалої дії з помірним блиском, запобігаючи появі відбитків на структурі пластика, не створюючи маслянистого глянцю.
Спосіб застосуванняПеред використанням збовтайте, нанесіть поліроль на деталі авто, легко розполіруйте сухою ганчіркою або губкою. При поліруванні деталей що знаходяться поблизу вікон авто, радимо наносити поліроль на губку, щоб запобігти попаданню засобу на скло.
Весь асортимент продукції максимально адаптований для умов застосування в кожному конкретному регіоні (за характером забруднень, видам очищування, використовуваних технологій мийки та очистки та т.п.).
Продукція відповідає найсуворішим європейським стандартам екологічної безпеки, не завдає шкоди навколишньому середовищу, очищуючим поверхням, повністю безпечна для здоров'я людини і навколишнього середовища, з рівнем біороспаду понад 90%.
Вся продукція проходить багатоступінчастий контроль якості, компанія має власну лабораторію для розробки і тестування нових рецептур, а також контролю якості продукції та сировини.
СкладНаша продукція виготовлена на основі хімічних рецептур власної розробки, з використанням хімічної сировини виключно Європейських виробників.
Склад: Вода підготовлена; силіконова емульсія; антистатик; рідкий віск; антибактеріальна добавка; ароматизатор "Ваніль".
Купити в 1 клік

Специфікація

Поліроль автомобільна "Ваніль" 5 літрів
Модель: HLPX50VANILA
Виробник Helpix
Купити в 1 клік

Відгуки


Написати відгук
Купити в 1 клік